Про компанію | БМЗ "Прогрес"
Понад 140 років досвіду
ISO 9001:2015
УкрСЕПРО ISO 9001
АТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»

Одне із найстаріших підприємств України, історія якого налічує понад 140 років – сьогодні посідає провідні позиції на ринку світового машинобудування. Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» має в своєму розпорядженні сучасні ефективні розробки в галузі виробництва фільтрувального, сушильного, ємнісного обладнання технологічного призначення для багатьох галузей промисловості.

Отримавши світове визнання, продукція, що випускається заводом, експлуатується на підприємствах різних галузей промисловості у більш ніж 35 країнах світу та зарекомендувала себе як надійне, високоефективне та якісне обладнання.

Устаткування під маркою «ПРОГРЕС» успішно експлуатується на наступних підприємствах: ВАТ «Полтавський ГЗК», «Південний ГЗК», «Східний ГЗК», «Північний ГЗК», «Центральний ГЗК», «Інгулецький ГЗК», «Азовсталь», ВАТ «Дніпрометиз» », ВАТ «Азот», «ARCELOR MITTAL», ВАТ «Красилівський цукровий завод» (Україна), ВАТ «Лебединський ГЗК», «Стойленський ГЗК», «Горівський ГЗК», «Сєвєрсталь», «Російська мідна компанія», «Норільський» нікель», «Воркута Вугілля», ВАТ «Азот» (Росія), «Гомельський ГЗК» (Білорусь), Корпорація «Казахмис», «Алюміній Казахстану», ТОВ «Казфосфат», «Казатомпром», СП Бетпак Дала ТОВ, «Соколово» -Сарбайський ГЗК», «Зирянівський ГЗК», «Донський ГЗК», «Акбакайський ГЗК», «Васильківський ГЗК», «Каоліновий ГЗК» (Казахстан), «Алмалицький ГМК» (Узбекистан), ВАТ «Мелеузовські мінеральні добрива» (Республіка ), Бетлехем Корпорейшн (США) та ін.

«Прогрес» володіє потужною виробничо-технологічною базою та висококваліфікованим науковим, інженерним та технічним персоналом. Заводські цехи, оснащені сучасним технологічним обладнанням, виконуються ливарні, заготівельні, ковальсько-пресові, складально-зварювальні роботи, механічну обробку різних матеріалів та мають можливість гнучко змінювати технологічні процеси. Виробничі площі дозволяють організовувати виробництво нетрадиційних видів продукції.

Після отримання ліцензії на будівництво та проектування, основним напрямком діяльності нашого підприємства, є проектування технологічних ліній «під ключ», здійснення координації робіт проектних та будівельних організацій, вибір основних постачальників обладнання та матеріалів, наладчиків та шеф-монтажників та супровід контракту до здачі об'єкта в комерційну експлуатацію. Сьогодні обладнання, що виробляється заводом, отримало високі конкурентоспроможні якості, набуло нових споживчих властивостей і відповідає світовому рівню сучасного машинобудування. У нових модернізованих конструкціях застосовуються сучасні матеріали та комплектуючі, що дозволяють підвищити продуктивність, знизити витрати, підвищити надійність та безпеку в обслуговуванні, забезпечити зручність в експлуатації.

Постійними нашими партнерами є передові дослідні та проектні інститути, будівельні та монтажні організації. Тому ми можемо забезпечувати замовників високою якістю сервісу та своєчасним виконанням контрактних зобов'язань.

Фільтрувальне, сушильне, ємнісне, теплообмінне обладнання під маркою «Прогрес» знайшло широке застосування в екологічній, хімічній, гірничорудній, вугільній, металургійній та інших галузях промисловості.

Одним із останніх технічних досягнень підприємства - розроблені фахівцями заводу принципово нові автоматичні камерні фільтр-преси: КМПм баштового типу та ФКМм – фільтр-прес горизонтального типу з верхньою підвіскою поліпропіленових фільтрувальних плит. За своїми якісними та техніко-економічними показниками фільтр-преси серії ФКМм не поступаються аналогам західних виробників. У розробці конструкції цих фільтр-пресів були використані новітні досягнення інженерної думки, новітні технологічні рішення, найнадійніші мікропроцесорні системи, що управляють, і тому можна сказати, що фільтр-преси КМПм і ФКМм є обладнанням третього тисячоліття.

Унікальна конструкція фільтр-пресів баштового типу передбачає горизонтальне розташування фільтрувальної перегородки, завдяки чому процес фільтрування проходить у найбільш оптимальних умовах, що також зменшує тривалість допоміжних операцій та, відповідно, збільшує продуктивність таких фільтр-пресів у порівнянні з іншими типами фільтрів.

Вже виготовлено та введено в експлуатацію новий фільтр-прес КМПм площею фільтрації 196м2, який не має аналогів у світі. У розробці конструкції цього фільтр-преса були використані новітні досягнення інженерної думки, новітні технологічні рішення, найнадійніші мікропроцесорні системи, що управляють, і тому можна сміливо сказати, що на сьогоднішній день фільтр-прес КМПм-196 є найпередовішим обладнанням даного типу в світі.

Фільтр-преси камерні горизонтального типу з верхньою та бічною підвіскою фільтрувальних плит призначені для фільтрування суспензій з різними характеристиками, та застосовуються в анілінофарбовій, хімічній, нафтопереробній, керамічній та харчовій промисловості.

Фільтр-преси рамні призначені для фільтрування нейтральних, лужних та кислотних суспензій.

Барабанні сушарки типу БН та роторні сушарки знайшли застосування в гірничорудній, хімічній, нафтохімічній, вугільній галузях промисловості, у чорній та кольоровій металургії, а також при виробництві мінеральних добрив.

Барабанні сушарки БН безперервної дії призначені для сушіння невибухонебезпечних, непожаронебезпечних, нетоксичних сипучих матеріалів.

Роторні вакуумні сушарки РВ застосовуються для сушіння рідких, пастоподібних та сипких матеріалів в умовах технічного вакууму, а також сушіння токсичних невибухонебезпечних продуктів та матеріалів, що містять органічні розчинники.

Додатково ми виготовляємо теплогенератори різної потужності, які працюють на газі, дизельному чи мазутному паливі. Вони служать для нагрівання теплоносія від 100 до 1000°С.

Барабанні холодильники типу Б служать для охолодження до 40 ° С сипких матеріалів після сушіння.

Як було зазначено, завод «Прогрес» випускає також обладнання екологічного призначення: електрофільтри типу ГДФ, тканинні рукавні фільтри ФРІР, циклонні пиловловлювачі продуктивністю від 600 до 1100000 м 3.

Сухі пиловловлюючі апарати широко застосовуються в промисловості в порівнянні з мокрими пиловловлювачами, так як відпадає необхідність у шламонакопичувачах.

Електрофільтри працюють у багатьох галузях промисловості, у тому числі у металургійній та гірничорудній, а також виробництві цементу.

Рукавні фільтри використовуються для уловлювання пилу з аспіраційного повітря у чорній та кольоровій металургії, енергетиці, промисловості будівельних матеріалів, хімічній, нафтохімічній та текстильній промисловості.

Циклонні пиловловлювачі застосовуються як перша стадія очищення.

Для систем водопостачання електростанцій, промислових та опалювальних котелень завод виготовляє фільтри для знесолення та пом'якшення води, солерозчинники для підготовки регенераційних розчинів кухонної солі та сульфату амонію, катіонних розчинів, а також баки для зберігання концентрованої серійної та азотної кислот.

Для харчової та переробної промисловості підприємство виготовляє фільтр-преси для фільтрування олії, пива, вина, соків, безалкогольних напоїв; теплові апарати для виробництва овочевих консервів, кондитерських виробів.

Для борошномельних та комбікормових підприємств ми виготовляємо віброситу для отримання високосортного борошна, поділу його на фракції; рукавні фільтри для уловлювання борошна на устаткування для гідротермічної обробки різних круп.

Завод «Прогрес» – досить потужна база у розвиток нових виробництв. Ми активно працюємо у розробці нових проектів, поповненні номенклатурного ряду, модернізації існуючого обладнання.

Якість продукції підтверджується численними нагородами, призами, золотими медалями та дипломами на багатьох міжнародних виставках, ярмарках та форумах. Гарантією якості продукції марки «Прогрес» є сертифікована система управління якістю, що діє на заводі, що відповідає високим вимогам Міжнародного Стандарту ISO 9001:2015 (ДСТУ ISO 9001:2015).